Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Circuit kracht en cardio
09:00 - 09:45
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Tap-Fit
11:00 - 11:45
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
16:00 - 17:00
Circuit kracht en cardio
16:00 - 16:45
Zelfstandig trainen
17:00 - 18:00
Zelfstandig trainen
18:00 - 19:00
Strength ABS, Small Group
18:00 - 18:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
19:00 - 20:00
Gladiator | Maximus
19:00 - 19:45
Strength Pull, Small Group
19:00 - 19:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
20:00 - 21:00
Circuit kracht en cardio
20:00 - 20:45
Strength Leggs, Small Group
20:00 - 20:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Circuit kracht en cardio
10:00 - 10:45
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Zelfstandig trainen
18:00 - 19:00
Circuit kracht en cardio
18:00 - 18:45
Jasper Oostinga
Strength Push, Small Group
18:00 - 18:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
19:00 - 20:00
CrossOut
19:00 - 19:45
Jasper Oostinga
Strength ABS, Small Group
19:00 - 19:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
20:00 - 21:00
Boksfit
20:00 - 20:45
Jasper Oostinga
Strength Pull, Small Group
20:00 - 20:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Suspention
09:00 - 09:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Tap-Fit
10:00 - 10:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Circuit kracht en cardio
11:00 - 11:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
16:00 - 17:00
Ninja Kids
16:00 - 17:00
Martijn Jansen
Suspention
16:00 - 16:45
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
17:00 - 18:00
Boksfit KIDS 9+
17:00 - 17:45
Patrick van Brenk
Tap-Fit
17:00 - 17:45
Martijn Jansen
Zelfstandig trainen
18:00 - 19:00
Circuit kracht en cardio
18:00 - 18:45
Patrick van Brenk
KIDS training 5+
18:00 - 19:00
Martijn Jansen
Tap-Out Running
18:00 - 19:00
Daniel Classen
Zelfstandig trainen
19:00 - 20:00
Gladiator | Maximus
19:00 - 19:30
Patrick van Brenk
Bootcamp
19:45 - 21:00
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
20:00 - 21:00
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Circuit kracht en cardio
09:00 - 09:45
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Zelfstandig trainen
18:00 - 19:00
Strength Leggs, Small Group
18:00 - 18:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
19:00 - 20:00
Boksfit
19:00 - 19:45
Eray Serin
Gladiator | Maximus
19:00 - 19:45
Zelfstandig trainen
20:00 - 21:00
Circuit kracht en cardio
20:00 - 20:45
Strength ABS, Small Group
20:00 - 20:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Tap-Fit
09:00 - 09:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Circuit kracht en cardio
10:00 - 10:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Suspention
11:00 - 11:45
Jasper Oostinga
Zelfstandig trainen
17:00 - 18:00
Bootcamp-OCR
17:00 - 17:45
Jasper Oostinga
Tap-Fit
17:00 - 17:45
Martijn Jansen
Zelfstandig trainen
18:00 - 19:00
Boksen
18:00 - 18:45
Jasper Oostinga
KIDS training 5+
18:00 - 19:00
Martijn Jansen
Zelfstandig trainen
19:00 - 20:00
CrossOut
19:00 - 19:45
Jasper Oostinga
Military smallgroup training
19:00 - 19:45
Zelfstandig trainen
20:00 - 21:00
Circuit kracht en cardio
20:00 - 20:45
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Boksfit
09:00 - 09:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Boksfit KIDS 9+
10:00 - 10:45
Eray Serin
Fitness, circuittraining
10:00 - 10:45
Tap-Out Running
10:00 - 11:00
Martijn Jansen
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
OCR techniek training
11:00 - 11:45
Eray Serin
Zelfstandig trainen
09:00 - 10:00
Circuit kracht en cardio
09:00 - 09:45
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
10:00 - 11:00
Suspention
10:00 - 10:45
Patrick van Brenk
Buikspierkwartier
10:45 - 11:00
Patrick van Brenk
Zelfstandig trainen
11:00 - 12:00
Tap-Fit
11:00 - 11:45
Patrick van Brenk