Monday 13 Sep Mon 13 Sep
Tuesday 14 Sep Tue 14 Sep
Wednesday 15 Sep Wed 15 Sep
Thursday 16 Sep Thu 16 Sep
Friday 17 Sep Fri 17 Sep
Saturday 18 Sep Sat 18 Sep
Sunday 19 Sep Sun 19 Sep
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Circuit kracht en cardio 09:00 - 09:45 Woy Claessen 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Suspention 10:00 - 10:45 Woy Claessen 
 
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
Tap-Fit 11:00 - 11:45 Woy Claessen 
Zelfstandig trainen 16:00 - 17:00  
Circuit kracht en cardio 16:00 - 16:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 17:00 - 18:00  
Tap-Fit 17:00 - 17:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 18:00 - 19:00  
Strength ABS, Small Group 18:00 - 18:45 Eray Serin 
Suspention 18:00 - 18:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 19:00 - 20:00  
Strength Pull, Small Group 19:00 - 19:45 Eray Serin 
Tap-HIIT 19:00 - 19:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 20:00 - 21:00  
Circuit kracht en cardio 20:00 - 20:45 ellen van Diepe 
Strength Leggs, Small Group 20:00 - 20:45 Eray Serin 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Tap-Fit 09:00 - 09:45 Woy Claessen 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Circuit kracht en cardio 10:00 - 10:45 Woy Claessen 
 
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
Suspention 11:00 - 11:45 Woy Claessen 
 
 
 
 
 
 
Zelfstandig trainen 18:00 - 19:00  
Circuit kracht en cardio 18:00 - 18:45 ellen van Diepe 
Strength Push, Small Group 18:00 - 18:45 Eray Serin 
 
Zelfstandig trainen 19:00 - 20:00  
CrossOut 19:00 - 19:45 ellen van Diepe 
Strength ABS, Small Group 19:00 - 19:45 Eray Serin 
 
Zelfstandig trainen 20:00 - 21:00  
Boksfit 20:00 - 20:45 Eray Serin 
 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Suspention 09:00 - 09:45 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Tap-Fit 10:00 - 10:45 Susan Van Gerven 
 
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
Circuit kracht en cardio 11:00 - 11:45 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 16:00 - 17:00  
Ninja Kids 16:00 - 17:00 Martijn Jansen 
Suspention 16:00 - 16:45 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 17:00 - 18:00  
Boksfit Kids 9+ 17:00 - 17:45 Susan Van Gerven 
Tap-Fit 17:00 - 17:45 Martijn Jansen 
Zelfstandig trainen 18:00 - 19:00  
Circuit kracht en cardio 18:00 - 18:45 Susan Van Gerven 
Tap-Out Running 18:00 - 19:00 Daniel Classen 
Warrior Kids training 18:00 - 19:00 Martijn Jansen 
Zelfstandig trainen 19:00 - 20:00  
Tap-HIIT 19:00 - 19:30 Susan Van Gerven 
 
Bootcamp 19:45 - 21:00 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 20:00 - 21:00  
 
 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Circuit kracht en cardio 09:00 - 09:45 Woy Claessen 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Boksfit 10:00 - 10:45 Woy Claessen 
 
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
Tap-Fit 11:00 - 11:45 Woy Claessen 
 
 
 
 
 
 
Zelfstandig trainen 18:00 - 19:00  
Strength Leggs, Small Group 18:00 - 18:45 Eray Serin 
Tap-Fit 18:00 - 18:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 19:00 - 20:00  
Boksfit 19:00 - 19:45 Eray Serin 
Tap-HIIT 19:00 - 19:45 ellen van Diepe 
 
Zelfstandig trainen 20:00 - 21:00  
Circuit kracht en cardio 20:00 - 20:45 ellen van Diepe 
Strength ABS, Small Group 20:00 - 20:45 Eray Serin 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
 
 
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
 
 
 
 
Zelfstandig trainen 17:00 - 18:00  
OCR/Bootcamp 17:00 - 17:45 Martijn Jansen 
 
Zelfstandig trainen 18:00 - 19:00  
Boksfit 18:00 - 18:45 Sjors Ruijten 
Warrior Kids training 18:00 - 19:00 Martijn Jansen 
 
Zelfstandig trainen 19:00 - 20:00  
CrossOut 19:00 - 19:45 Sjors Ruijten 
Military smallgroup training 19:00 - 19:45 Paul van der Smitte 
 
Zelfstandig trainen 20:00 - 21:00  
Circuit kracht en cardio 20:00 - 20:45 Sjors Ruijten 
 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Boksfit 09:00 - 09:45 Woy Claessen 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Boksfit Kids 9+ 10:00 - 10:45 Woy Claessen 
Fitness, circuit training 10:00 - 10:45  
 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
OCR/Bootcamp 11:00 - 11:45 Woy Claessen 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zelfstandig trainen 09:00 - 10:00  
Circuit kracht en cardio 09:00 - 09:45 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 10:00 - 11:00  
Suspention 10:00 - 10:45 Susan Van Gerven 
 
Abdominal Workout 10:45 - 11:00 Susan Van Gerven 
Zelfstandig trainen 11:00 - 12:00  
Tap-Fit 11:00 - 11:45 Susan Van Gerven